attinterwers logo

Kompleksowa obsługa tłumaczeniowa dla firm Tłumaczenia prawne, techniczne, wynajem sprzętu do przesyłania mowy na odległość

Tłumaczenia techniczne to podstawowa usługa świadczona przez Biuro Tłumaczeń ATT

Na stronie Biura Tłumaczeń ATT www.att.pl znajdą Państwo:
- opis rodzajów tłumaczeń pisemnych
- standardy
- ceny
- rekomendacje
- listę klientów

Tłumaczenia prawne stanowią drugi filar działalności Biura Tłumaczeń ATT

Specjalizujemy się w tłumaczeniach cywilnoprawnych – umowach z różnych dziedzin prawa gospodarczego oraz w tłumaczeniach techniczno-prawnych z dziedziny prawa własności intelektualnej (tłumaczenia opisów patentowych).

Nadajniki i słuchawki do przesyłania dźwięku / mowy na odległość

Wynajem sprzętu do tłumaczeń i prowadzenia szkoleń podczas montażu, kalibrowania i uruchamiania maszyn w zakładach przemysłowych jest usługą dodatkową, którą Biuro Tłumaczeń ATT świadczy na rzecz swoich stałych klientów.

www.att.pl

Zespół pracowników Biura Tłumaczeń ATT oraz sprawdzonych podwykonawców: tłumaczy, zagranicznych agencji tłumaczeń, grafików, informatyków, prawników gwarantuje najwyższą jakość tłumaczeń, elastyczność w obsłudze poszczególnych zamówień, terminowość. Dbamy o dobre relacje z klientem i zapewniamy mu pełne poczucie bezpieczeństwa.

www.attinterlex.pl

Wewnętrzne szkolenia z prawoznawstwa dla weryfikatorów - pracowników Działu Weryfikacji Językowej oraz właściwy dobór tłumaczy są podstawą dobrej jakości tłumaczeń tekstów prawnych z języków i na języki: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski.

www.attintervox.pl

Współpraca z dostawcą sprzętu firmy Sennheiser gwarantuje najwyższą jakość dźwięku i możliwość skutecznej komunikacji pomiędzy osobą prowadzącą szkolenie, tłumaczem i słuchaczami -nawet w bezpośrednim sąsiedztwie głośno pracujących maszyn.